Viewing profile - tansiyon

Username:
tansiyon
Rank:
New Member
Age:
30
Groups:
Interests:
Sağlığınızı değerlendirmek için ölçtüğünüz her şey arasında, tansiyon kesinlikle en önemlileri arasında yer alır. Yüksek tansiyon sizi yalnızca kalp krizi veya inme riskine sokmakla kalmaz, aynı zamanda beyninize, gözlerinize ve böbreklerinize zarar verebilir. Bu yaygın rahatsızlığı olan bazı kişiler için, doktorun ofisinde aralıklı olarak tansiyonu kontrol etmek yeterli olmayabilir. Basit, ucuz bir ev tansiyon ölçüm cihazına yatırım yapmak genellikle mantıklıdır.
Occupation:
Harvard'a bağlı Massachusetts General Hospital'da Hipertansiyon Bölümü müdürü Dr. Randall Zusman, "Evde bir tansiyon aleti https://eniyiveucuz.com/en-iyi-tansiyon ... vsiyeleri/ kullanmak, özellikle tansiyonunuzun yükseldiğini gördüğünüzde ilaçlarınızı almaya devam etmenizi teşvik edebilir" diyor.
Location:
Turkey

Contact tansiyon

PM:
Send private message

User statistics

Joined:
Tue Oct 13, 2020 11:26 pm
Last active:
Tue Oct 13, 2020 11:39 pm
Total posts:
0
(0.00% of all posts / 0.00 posts per day)

Signature

Ev monitörünüzü aldıktan sonra, bir sonraki tıbbi randevunuza getirin. Bir hemşire veya asistan, cihazınızın doğru şekilde kalibre edildiğini kontrol edebilir ve onu nasıl doğru şekilde kullanacağınızı bildiğinizden emin olabilir (bkz. "Evde tansiyonunuzu ölçmek için ipuçları"). Kan basıncınızı ne sıklıkla kontrol edeceğiniz ve bu bilgiyi ilaç dozajınızı kendi başınıza ince ayarlamak için kullanıp kullanamayacağınız konusunda doktorunuzla konuşun. Yeni bir tedaviye yeni başlarken veya etkinliğini değerlendirirken, doktorunuz yaklaşık bir hafta boyunca her sabah ve akşam kan basıncınızı ölçmenizi tavsiye edebilir. Kan basıncınız ve tedaviniz optimize edildikten sonra, muhtemelen kan basıncınızı ayda yalnızca birkaç gün veya doktorunuzun önerdiği şekilde kontrol etmeniz gerekecektir. Aslında, kan basıncınızı çok sık kontrol etmek ters etki yaratabilir.